Hakkımızda

HANEDAN TEMİZLİK  hizmetleri, 18 yıllık geçmişinden elde ettiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik, hijyen  konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir.
Evler, oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar ve idare büroları gibi hemen hemen her türlü iş ve çalışma alanlarında ZEBRA PERDE, STOR, TÜL PERDE, KOLTUK, YATAK TEMİZLİĞİNDE özellikle teknoloji ürünü makinalarımız, zengin ekipmanımız, eğitimli ve deneyimli personelimizle Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz !!!

Hanedan Temizlik olarak firmamız 18 yıldır Antalya’da hizmet vermektedir.

Antalya Perde Yıkama Hizmetleri

Perdelerinize yönelik yıkama ve temizleme hizmetleri vermekte olan Antalya perde yıkama firmamız, perde yıkamada garantili hizmet gerçekleştirmektedir. Perdelerinizi sorunsuz bir şekilde temizleyen ekibimiz, Antalya perde yıkama fiyatları arasında en uygun teklifler veren firmadır. Her türlü perdelerinizi güvenle yıkatabileceğiniz Antalya perde yıkama firmamız daima müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Bütçenize uygun Antalya perde yıkama fiyatları için firmamızı güvenli bir şekilde tercih edebilirsiniz.

 

En Yeni Makinelerle Koltuk Yıkama Hizmetleri

Evdeki en çok mikrop barındıran eşyalardan biri olan koltukların düzenli olarak temizlenmesi ve yıkanması oldukça önemlidir. Bu anlamda teknolojiyi yakından takip eden ve en yeni cihazlar ile koltuk yıkama işlemini gerçekleştiren koltuk yıkama firmaları, sizlerin sağlığına her zaman ilk önceliği tanımaktadır. İncelenen koltuk kumaşına uygun bir yıkama şampuanı seçen koltuk yıkama firmaları, koltuğa hiçbir zarar vermeden tüm kir ve lekelerden arınmasını sağlamaktadır.

 

Profesyonel bir ekip eşliğinde gerçekleştirilen koltuk yıkama hizmetleri, koltuklarınızı adeta ilk günkü görünümüne kavuşturmaktadır. Mikropları yok etme özelliğine sahip olan kimyasallar, uzun süre koltuklarınızın hijyenik kalmasını sağlamaktadır. Uygun koltuk yıkama fiyatları ile siz de daha temiz ve daha sağlıklı yaşam alanlarına sahip olma şansını kaçırmayın.

 

 Email

hanedantemizlik@hotmail.com.tr

Adres

Mevlana Caddesi No: 24 / 2 Doğuş Apt. Muratpaşa Antalya

 

Telefon

 02423220320
 05453220320

 

Fax: 02423220320

 

Çalışma Saatlerimiz

 

Hafta İçi : 08:00 – 18:00

Cumartesi : 09:00 – 18.00

Pazar : Kapalı

 

Bir cevap yazın