İletişim

Perde Temizleme İçin Doğru Adres

Antalya perde yıkama olarak müşterilerimizin güvenilir bir şekilde perdelerin yıkanması için üstün hizmet anlayışı çerçevesinde çalışıyoruz. Üstelik Antalya perde yıkama fiyatları oldukça uygundur. Sunulan hizmet son derece kaliteli ve hijyeniktir.

Antalya perde yıkama firmasını tercih eden müşteriler son derece şanslıdır. Sizde uygun Antalya perde yıkama fiyatları ile tanışarak perdelerinizin tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Her türlü perde yıkama işi için sizlerin yanındayız.

Koltuk Silme Derdine Son

Kadınlar için ev temizliği çok önemlidir. Köşe bucak her tarafın temiz olması için uğraşırlar. Kadınları en çok bezdiren koltukları silme derdidir. Çünkü koltuklar çok çabuk kirlenerek toz ve kiri hapsetmektedir. Bazı lekelerin inatçı olması koltukların daha kötü görünmesine neden olmaktadır. İşte bu tür sorunlar ile uğraşmamanız için kurumsal olarak çalışan firmamızın profesyonel ekibi evinize gelerek koltuk yıkama işlemini yapmaktadır.

Üstün teknolojiden yararlanarak kullanılan güçlü emiş gücüne sahip makineler ile koltuklarınızın içinde biriken tüm tozlar ve akarlar temizlenmektedir. Üstelik bu temizlik işlemini kısa süre içinde yaparken sizin rahatınız ve günlük iş rutininiz asla zarar görmemektedir. Temizleme ve kurulama işleminin ardından koltuklarınız pırıl pırıl olmaktadır. Koltuk silmek için uğraşma derdine son sloganı ile çalışan firmamızdan hemen randevu alabilirsiniz. 7/24 sizler için hizmet veriyoruz.

Hanedan Temizlik şirketimizle iletişime geçmek için hem sabit hem de cep numaralarımızdan bize ulaşabileceğiniz gibi mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz…

 

0242 322 03 20

0545 322 03 20

    hanedantemizlik@hotmail.com.tr

    Mevlana Caddesi No:24/2 Doğuş Apt. Muratpaşa/Antalya

 

   Çalışma Saatlerimiz:

Sabah: 08:00  Akşam : 00:00